Danderyd/Lidingö

Vi tar hand om er i Danderyd & Lidingö

Distriktet Danderyd/Lidingö tas omhand av Mikael Nyström. Mikael har lång erfarenhet inom förvaltning men ännu längre inom ledarskap och hur man strukturerar en styrelse och dess arbete.

Mikael och teamet har inte bara stort kunnande om hur man bäst förvaltar hårdvaran i en fastighet.
De kan allt om det och hjälper er med stora projekt och den dagliga driften.

Det här teamets styrka är att hjälpa styrelsen med struktur, motovation och vision om sin fastighet och sina medlemmar. Söker ni en förvaltare utöver det vanliga så har ni kommit helt rätt

Bor du i en bostadsrättsförening i Danderyd eller på Lidingö? Eller bor du någon helt annanstans men vill ha hjälp ändå? Tveka då inte att höra av dig, oavsett vad du vill ha hjälp med!

Kontakta oss

Vi i Danderyd/Lidingö

Mikael Nyström

Distriktschef 070-205 40 69 mikael.nystrom@delagott.se

Pär Lindau

Fastighetsskötare par.lindau@delagott.se

Jan Sundstedt

Fastighetsskötare 073-927 48 80 jan.sundstedt@delagott.se

Vi som är experter på Underhållsplaner och Energieffektiviserig

Philip Avén

Underhållsplanering 073-571 86 18 philip.aven@delagott.se

Peter Åkesson

Energieffektivisering 070-824 01 86 peter.akesson@delagott.se

Vi på ekonomiavdelningen

Robin Yttring

Ekonomichef 08-33 12 10 robin.yttring@delagott.se

Emma Danielsson

Ekonom 08-33 12 10 emma.danielsson@delagott.se

Stefan Pettersson

Ekonom 08-33 12 10 stefan.pettersson@delagott.se

Janne Kämäräinen

Ekonom 073- 597 18 81 janne.kamarainen@delagott.se

Elin Desta

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 elin.desta@delagott.se

Arthur Struik

Ekonomiassistent 08-33 12 10 arthur.struik@delagott.se

Vi på kundtjänst

Linnea Larsson

Kundtjänstchef 08-33 12 10 linnea.larsson@delagott.se

Viktoria Edlund

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 viktoria.edlund@delagott.se

Nathalie Lodén

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 nathalie.loden@delagott.se

Amanda Grönberg

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 amanda.gronberg@delagott.se

Några av våra tjänster

Ekonomi & Controlling

Vi hjälper er förening att ha full koll på ekonomin. Vi hanterar avgiftsavier, budgetering och analys, förhandlar priser och lånevillkor med...

Ekonomi & Controlling

Energieffektivisering

Vi jobbar aktivt för att effektivisera era bostäders värmesystem för att sänka både kostnader och klimatpåverkan för föreningen.

Energieffektivisering

Styrelseutbildning

Vi utbildar er styrelse så att de kan göra ett effektivt och utvecklande jobb som gynnar hela bostadsrättsföreningen.

Övriga tjänster

Förvaltare

Våra förvaltare avlastar er med allt som en bostadsrättsförening har att ta hand om, t.ex. verksamhetsplanering, energifrågor och upphandling.

Förvaltare

Vi finns för dig som vill känna stolthet.

Vår förvaltning är en skräddarsydd hjälp som genom samarbete och engagemang utvecklar din bostadsrättsförening.

Låter det som något för dig? Tveka i sådana fall inte på höra av dig till oss.

Kontakta oss

Vad våra kunder tycker