Vi på Delagott

Sälj/Marknad

Mats Frosteman

VD & Grundare 073-318 28 00 mats.frosteman@delagott.se

Linda Drougge

Sälj & Marknadschef 08-33 12 10 linda.drougge@delagott.se

Johanna Husbom

Säljare 0735-412 102 johanna.husbom@delagott.se

Vi på kundtjänst

Linnea Larsson

Kundtjänstchef 08-33 12 10 linnea.larsson@delagott.se

Amanda Grönberg

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 amanda.gronberg@delagott.se

Nathalie Lodén

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 nathalie.loden@delagott.se

Nathalie Karlsson

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 Nathalie.karlsson@delagott.se

Viktoria Edlund

Förvaltningsassistent (föräldraledig) 08-33 12 10 viktoria.edlund@delagott.se

Mathilda Nilsson

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 mathilda.nilsson@delagott.se

Vi på ekonomi

Robin Yttring

Ekonomichef 08-33 12 10 robin.yttring@delagott.se

Kristian Gajdos

Ekonom/VD Assistent 08-33 12 10 kristian.gajdos@delagott.se

Emma Danielsson

Ekonomisk förvaltare 08-33 12 10 emma.danielsson@delagott.se

Elin Desta

Ekonomisk förvaltare 08-33 12 10 elin.desta@delagott.se

Ismail Koje

Ekonomisk förvaltare 08-33 12 10 ismail.koje@delagott.se

Janne Kämäräinen

Ekonomisk förvaltare 08-33 12 10 janne.kamarainen@delagott.se

Stefan Pettersson

Ekonomisk förvaltare 08-33 12 10 stefan.pettersson@delagott.se

Albert Zetterberg

Ekonomisk förvaltare 08-33 12 10 albert.zetterberg@delagott.se

Jeff Börlum

Ekonomisk förvaltare 08-33 12 10 jeff.borlum@delagott.se

Förvaltning/fastighetsskötsel huvudkontoret

Philip Avén

Underhållsplanering 073-571 86 18 philip.aven@delagott.se

Helge Hansen

Fastighetsskötare 08-33 12 10 helge.hansen@delagott.se

Daniel Usta

Fastighetsskötare 08-33 12 10 daniel.usta@delagott.se

Hans Olausson

Fastighetsskötare 08-33 12 10 hans.olausson@delagott.se

Marie Bergman

Styrelse konsult för BRF 073-037 82 70 marie.bergman@delagott.se

Förvaltningskontor Kungsholmen

Fredrik Folkegård

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 073-041 61 74 fredrik.folkegard@delagott.se

Kimberly Hero

Fastighetsförvaltare 072-263 06 63 kimberly.hero@delagott.se

Alexandra Moraeus

Teknisk förvaltare 076-0389152 alexandra.moraeus@delagott.se

Axel Backlund

VD-Assistent 073-049 80 60 axel.backlund@delagott.se

Förvaltningskontor Vasastan/Norrmalm

Per Bertilsson

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 073-684 93 11 per.bertilsson@delagott.se

Förvaltningskontor Hammarby sjöstad/Årsta

Marcus Wahlberg

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 073-686 53 83 marcus.wahlberg@delagott.se

Förvaltningskontor Solna

Jörgen Kåhre

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 070-230 40 74 jorgen.kahre@delagott.se

Lars Byström

Fastighetsskötare lars.bystrom@delagott.se

Filippa Kåhre

Fastighetsskötare filippa.kahre@delagott.se

Odd Linnerstam

Fastighetsskötare odd.linnerstam@delagott.se

Lennart Remstam

Drifttekniker 08-33 12 10 lennart.remstam@delagott.se

Adam Bardak

Fastighetsförvaltare 070-752 61 08 adam.bardak@delagott.se

Felix Kåhre

Fastighetsskötare 08-33 12 10 felix.kahre@delagott.se

Mikael Hokka

Fastighetsskötare 08-33 12 10 mikael.hokka@delagott.se

Pornchai Hargsjö

Fastighetsskötare 08-33 12 10 pornchai.hargsjo@delagott.se

Anders Bertse

Rörmokare anders.bertse@delagott.se

Förvaltningskontor Danderyd/Lidingö

Mikael Nyström

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 070-205 40 69 mikael.nystrom@delagott.se

Pär Lindau

Fastighetsskötare par.lindau@delagott.se

Jan Sundstedt

Fastighetsskötare 073-927 48 80 jan.sundstedt@delagott.se

Förvaltningskontor Haninge/Tyresö

Anders Andersson

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 073-311 72 35 anders.andersson@delagott.se

Lucas Hörner

Fastighetsskötare lucas.horner@delagott.se

Thomas Christiansen

Fastighetsskötare thomas.christiansen@delagott.se

Roger Hörner

Fastighetsskötare roger.horner@delagott.se

Shyam Bahadur Roka

Fastighetsskötare shyam@delagott.se

Tek Magar

Fastighetsskötare tek.magar@delagott.se

Robert Nilsson

Fastighetstekniker 08-33 12 10 robert.nilsson@delagott.se

Förvaltningskontor Farsta/Älvsjö

Filip Zelic

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 070-774 24 16 filip.zelic@delagott.se

Marina Zelic

Fastighetsförvaltare 08-33 12 10 marina.zelic@delagott.se

Förvaltningskontor Hägersten

Adam Bardak

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 070-752 61 08 adam.bardak@delagott.se

Emre Koyuncu

Förvaltningschef 08-33 12 10 info@delagott.se

Halil Mercan

Fastighetsskötare 08-33 12 10 halil.mercan@delagott.se

Mervan Tanhan

Fastighetstekniker 08-33 12 10 mervan.tanhan@delagott.se

Mehmet Bardak

Fastighetsskötare 08-33 12 10 mehmet.bardak@delagott.se

Peppe Zani

Fastighetstekniker 08-33 12 10 peppe.zani@delagott.se

Förvaltningskontor Bromma/Hässelby

Daniel Blomqvist

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 073-928 44 30 daniel.blomqvist@delagott.se

Förvaltningskontor Täby/Åkersberga

Kasper Hellström

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 072-506 00 85 kasper.hellstrom@delagott.se

Förvaltningskontor Nacka

Peter Åkesson

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 070-824 01 86 peter.akesson@delagott.se

Förvaltningskontor Malmö

Tsvetan Chakali

Distriktschef & Fastighetsförvaltare 070-401 53 53 tsvetan.chakali@delagott.se

Styrelse

Mats Frosteman

VD & Grundare 073-318 28 00 mats.frosteman@delagott.se

Per Söderström

Styrelseordförande 070-471 35 94

Petra Wester

Styrelseledamot 070-929 65 55

Den här webbplatsen använder cookiesför statistik och användarupplevelse.

Delagott Real Estate AB använder cookies för att förbättra din användarupplevelse, för att ge underlag till förbättring och vidareutveckling av hemsidan samt för att kunna rikta mer relevanta erbjudanden till dig.

Läs gärna vår personuppgiftspolicy. Om du samtycker till vår användning, välj Tillåt alla. Om du vill ändra ditt val i efterhand hittar du den möjligheten i botten på sidan.

Cookies