Hägersten

Vi tar hand om er i Hägersten

I vackra Hägersten ansvarar Adam Bardak och Emre Koyuncu. De båda vännerna har både teknisk erfarenhet och starkt kundfokus som fått både området och sina kunder att utvecklas.

Våra kunder i Hägersten kan känna sig väl omhändertagna både när det gäller den dagliga driften så väl som större åtgärder och projekt. Adam och Emre kompletterar varandra och tillsammans med ett starkt team så kan man leverera en mycket bred service med hög kvalitet. 

Flera i teamet omnämns i kundbetyg som uppskattade, kunniga och lyhörda.

Bor du i en bostadsrättsförening i Hägersten med omnejd? Eller bor du någon helt annanstans men vill ha hjälp ändå? Tveka då inte att höra av dig, oavsett vad du vill ha hjälp med!

Kontakta oss

Vi i Hägersten

Adam Bardak

Distriktschef 070-752 61 08 adam.bardak@delagott.se

Emre Koyuncu

Förvaltningschef 08-33 12 10 info@delagott.se

Halil Mercan

Fastighetsskötare 08-33 12 10 halil.mercan@delagott.se

Våra specialister för Underhållsplanering och Energieffektivisering

Philip Avén

Underhållsplanering 073-571 86 18 philip.aven@delagott.se

Peter Åkesson

Energieffektivisering 070-824 01 86 peter.akesson@delagott.se

Vi på ekonomiavdelningen

Robin Yttring

Ekonomichef 08-33 12 10 robin.yttring@delagott.se

Emma Danielsson

Ekonom 08-33 12 10 emma.danielsson@delagott.se

Stefan Pettersson

Ekonom 08-33 12 10 stefan.pettersson@delagott.se

Janne Kämäräinen

Ekonom 073- 597 18 81 janne.kamarainen@delagott.se

Elin Desta

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 elin.desta@delagott.se

Arthur Struik

Ekonomiassistent 08-33 12 10 arthur.struik@delagott.se

Vi på kundtjänst

Linnea Larsson

Kundtjänstchef 08-33 12 10 linnea.larsson@delagott.se

Viktoria Edlund

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 viktoria.edlund@delagott.se

Nathalie Lodén

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 nathalie.loden@delagott.se

Amanda Grönberg

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 amanda.gronberg@delagott.se

Några av våra tjänster

Förvaltare

Våra förvaltare avlastar er med allt som en bostadsrättsförening har att ta hand om, t.ex. verksamhetsplanering, energifrågor och upphandling.

Förvaltare

Ekonomi & Controlling

Vi hjälper er förening att ha full koll på ekonomin. Vi hanterar avgiftsavier, budgetering och analys, förhandlar priser och lånevillkor med...

Ekonomi & Controlling

Privat hjälp

Om era medlemmar behöver hjälp med privatjobb kan vi fakturera våra fastighetsskötare som sköter ärendet direkt.

Övriga tjänster

Fastighetsskötsel

Fastighetsskötarna besöker våra kunders fastigheter veckovis. Dom ansvarar bla. för service, justering av värmesystem, ventilation och mindre...

Fastighetsskötsel

Vi finns för dig som vill känna stolthet.

Vår förvaltning är en skräddarsydd hjälp som genom samarbete och engagemang utvecklar din bostadsrättsförening.

Låter det som något för dig? Tveka i sådana fall inte på höra av dig till oss.

Kontakta oss

Vad våra kunder tycker