Haninge/Tyresö

Vi tar hand om er i Haninge & Tyresö

Distrikt Haninge/Tyresö utgår från Petterboda i Tyresö. Ansvarig är Anders Andersson som har en bakgrund inom bakgrund från IT-drift och fastighetsutvecklingom.

Förutom alla våra vanliga tjänster så erbjuder även Haninge/Tyresö-kontoret tjänster inom trädgård, mark och anläggning samt vinterunderhåll - allt för att även bostadsrättsföreningarnas innergårdar ska vara så vackra och välmående som möjligt.

Anders och gänget trivs allra bäst på plats ute hos sina kunder och därför når man teamet enklast på telefon eller mail.


Bor du i en bostadsrättsförening i Haninge eller Tyresö? Eller bor du någon helt annanstans men vill ha hjälp ändå? Tveka då inte att höra av dig, oavsett vad du vill ha hjälp med!


Kontakta oss

Vi i Haninge/Tyresö

Anders Andersson

Distriktschef 0733-11 72 35 anders.andersson@delagott.se

Roger Hörner

Fastighetsskötare roger.horner@delagott.se

Thomas Christiansen

Fastighetsskötare thomas.christiansen@delagott.se

Lucas Hörner

Fastighetsskötare lucas.horner@delagott.se

Tek Magar

Fastighetsskötare tek.magar@delagott.se

Shyam Bahadur Roka

Fastighetsskötare shyam@delagott.se

Våra specialister för Underhållsplanering och Energieffektivisering

Philip Avén

Underhållsplanering 073-571 86 18 philip.aven@delagott.se

Peter Åkesson

Energieffektivisering 070-824 01 86 peter.akesson@delagott.se

Ekonomiavdelningen

Robin Yttring

Ekonomichef 08-33 12 10 robin.yttring@delagott.se

Emma Danielsson

Ekonom 08-33 12 10 emma.danielsson@delagott.se

Stefan Pettersson

Ekonom 08-33 12 10 stefan.pettersson@delagott.se

Janne Kämäräinen

Ekonom 073- 597 18 81 janne.kamarainen@delagott.se

Elin Desta

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 elin.desta@delagott.se

Arthur Struik

Ekonomiassistent 08-33 12 10 arthur.struik@delagott.se

Vi på kundtjänst

Linnea Larsson

Kundtjänstchef 08-33 12 10 linnea.larsson@delagott.se

Viktoria Edlund

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 viktoria.edlund@delagott.se

Nathalie Lodén

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 nathalie.loden@delagott.se

Amanda Grönberg

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 amanda.gronberg@delagott.se

Några av våra tjänster

Förvaltare

Våra förvaltare avlastar er med allt som en bostadsrättsförening har att ta hand om, t.ex. verksamhetsplanering, energifrågor och upphandling.

Förvaltare

Fastighetsskötsel

Fastighetsskötarna besöker våra kunders fastigheter veckovis. Dom ansvarar bla. för service, justering av värmesystem, ventilation och mindre...

Fastighetsskötsel

Trädgårdsskötsel

Vi kan hjälpa er förening med trädgårsskötseln så att ni kan lägga er tid på viktigare saker.

Övriga tjänster

Ekonomi & Controlling

Vi hjälper er förening att ha full koll på ekonomin. Vi hanterar avgiftsavier, budgetering och analys, förhandlar priser och lånevillkor med...

Ekonomi & Controlling

Vi finns för dig som vill känna stolthet.

Vår förvaltning är en skräddarsydd hjälp som genom samarbete och engagemang utvecklar din bostadsrättsförening.

Låter det som något för dig? Tveka i sådana fall inte på höra av dig till oss.

Kontakta oss

Se vad våra kunder tycker om oss