Skåne/Malmö

Vi tar hand om er i Malmö

I Skåne med navet Malmö ägs distriktet av Tsvetan Chakali.

Tsvetan har en bakgrund som innovativ entreprenör ,och har omfattande kunskap om affärsanalyser för båda fastighetsutveckling och förvaltning av fastigheter,
Sedan öppning av kontoret i Malmö har teamet hjälpt många föreningar att komma i ordning och förvaltar även en av Sveriges största föreningar.

Teamet i Malmö  är transparenta ,dynamiska och unik som kommer att förse er med innovativa förvaltningsmetoder av högsta kvalitet , med deras kunskap,erfarenhet och smarta digitala lösningar känner du dig alltid fridfull och glad.

Den starka tillväxten Delagott har i Malmö gör att hela teamet är snabbfotade och mycket flexibla, teamet är ständigt ute hos sina kunder men ses gärna om bokar in en tid .

Ring eller maila så hjälper de er!

Bor du i en bostadsrättsförening i Skåne? Eller bor du någon helt annanstans men vill ha hjälp ändå? Tveka då inte att höra av dig, oavsett vad du vill ha hjälp med!

Kontakta oss

Vi i Malmö

Tsvetan Chakali

Distriktschef 070-401 53 53 tsvetan.chakali@delagott.se

Våra specialister för Underhållsplanering och Energieffektivisering

Philip Avén

Underhållsplanering 073-571 86 18 philip.aven@delagott.se

Peter Åkesson

Energieffektivisering 070-824 01 86 peter.akesson@delagott.se

Vi på ekonomiavdelningen

Robin Yttring

Ekonomichef 08-33 12 10 robin.yttring@delagott.se

Emma Danielsson

Ekonom 08-33 12 10 emma.danielsson@delagott.se

Stefan Pettersson

Ekonom 08-33 12 10 stefan.pettersson@delagott.se

Janne Kämäräinen

Ekonom 073- 597 18 81 janne.kamarainen@delagott.se

Elin Desta

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 elin.desta@delagott.se

Arthur Struik

Ekonomiassistent 08-33 12 10 arthur.struik@delagott.se

Vi på kundtjänst

Linnea Larsson

Kundtjänstchef 08-33 12 10 linnea.larsson@delagott.se

Viktoria Edlund

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 viktoria.edlund@delagott.se

Nathalie Lodén

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 nathalie.loden@delagott.se

Amanda Grönberg

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 amanda.gronberg@delagott.se

Några av våra tjänster

Förvaltare

Våra förvaltare avlastar er med allt som en bostadsrättsförening har att ta hand om, t.ex. verksamhetsplanering, energifrågor och upphandling.

Förvaltare

Ekonomi & Controlling

Vi hjälper er förening att ha full koll på ekonomin. Vi hanterar avgiftsavier, budgetering och analys, förhandlar priser och lånevillkor med...

Ekonomi & Controlling

Långtidsplanering

Med hjälp av en 15-årig ekonomisk simulering kan vi se vilka åtgärder som skulle påverka ert behov av att ändra årsavgiften.

Övriga tjänster

Fastighetsskötsel

Fastighetsskötarna besöker våra kunders fastigheter veckovis. Dom ansvarar bla. för service, justering av värmesystem, ventilation och mindre...

Fastighetsskötsel

Vi finns för dig som vill känna stolthet.

Vår förvaltning är en skräddarsydd hjälp som genom samarbete och engagemang utvecklar din bostadsrättsförening.

Låter det som något för dig? Tveka i sådana fall inte på höra av dig till oss.

Kontakta oss

Vad våra kunder tycker