Solna

Vi tar hand om er i Solna

I snabbväxande Solna hittar du distriktschefen Jörgen Kåhre.
Jörgen och teamet i Solna är några av Delagotts mest erfarna kollegor och Solna kontoret har hängt med nästan från start 2009.

Hos Jörgen och kollegorna finns det inget inom förvaltning som du inte kan få hjälp med.
Styrkan ligger i erfarenheten

Oavsett om det är stora projekt eller mindre åtgärder som ska göras så tar det här kunniga teamet hand om er med samma engagemang som alltid. Här vill man att styrelserna ska vara stolta över sina föreningar och det arbetet som läggs ned.

Bästa sättet att komma i kontakt med Jörgen och kollegorna är per telefon. De är snabba på att svara och behöver du hjälp behöver du inte vänta länge.

Bor du i en bostadsrättsförening i Solna? Eller bor du någon helt annanstans men vill ha hjälp ändå? Tveka då inte att höra av dig, oavsett vad du vill ha hjälp med!

Kontakta oss

Vi i Solna

Jörgen Kåhre

Distriktschef 070-230 40 74 jorgen.kahre@delagott.se

Lars Byström

Fastighetsskötare lars.bystrom@delagott.se

Filippa Kåhre

Fastighetsskötare filippa.kahre@delagott.se

Lars Fritzell

Fastighetsskötare lars.fritzell@delagott.se

Odd Linnerstam

Fastighetsskötare odd.linnerstam@delagott.se

Lennart Remstam

Drifttekniker 08-33 12 10 lennart.remstam@delagott.se

Anders Bertse

Rörmokare anders.bertse@delagott.se

Våra specialister för Underhållsplanering och Energieffektivisering

Philip Avén

Underhållsplanering 073-571 86 18 philip.aven@delagott.se

Peter Åkesson

Energieffektivisering 070-824 01 86 peter.akesson@delagott.se

Vi på ekonomiavdelningen

Robin Yttring

Ekonomichef 08-33 12 10 robin.yttring@delagott.se

Emma Danielsson

Ekonom 08-33 12 10 emma.danielsson@delagott.se

Stefan Pettersson

Ekonom 08-33 12 10 stefan.pettersson@delagott.se

Janne Kämäräinen

Ekonom 073- 597 18 81 janne.kamarainen@delagott.se

Elin Desta

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 elin.desta@delagott.se

Arthur Struik

Ekonomiassistent 08-33 12 10 arthur.struik@delagott.se

Vi på kundtjänst

Linnea Larsson

Kundtjänstchef 08-33 12 10 linnea.larsson@delagott.se

Viktoria Edlund

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 viktoria.edlund@delagott.se

Nathalie Lodén

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 nathalie.loden@delagott.se

Amanda Grönberg

Förvaltningsassistent 08-33 12 10 amanda.gronberg@delagott.se

Några av våra tjänster

Fastighetsskötsel

Fastighetsskötarna besöker våra kunders fastigheter veckovis. Dom ansvarar bla. för service, justering av värmesystem, ventilation och mindre...

Fastighetsskötsel

Långtidsplanering

Med hjälp av en 15-årig ekonomisk simulering kan vi se vilka åtgärder som skulle påverka ert behov av att ändra årsavgiften.

Övriga tjänster

Ekonomi & Controlling

Vi hjälper er förening att ha full koll på ekonomin. Vi hanterar avgiftsavier, budgetering och analys, förhandlar priser och lånevillkor med...

Ekonomi & Controlling

Medlemsservice

Vi välkomnar era nyinflyttade medlemmar och introducerar dem till föreningens faciliteter, regler samt utför praktiska sysslor, med mera.

Medlemsservice

Vi finns för dig som vill känna stolthet.

Vår förvaltning är en skräddarsydd hjälp som genom samarbete och engagemang utvecklar din bostadsrättsförening.

Låter det som något för dig? Tveka i sådana fall inte på höra av dig till oss.

Kontakta oss

Vad våra kunder tycker om oss